- LEDVANCE

Цена
€10 10 / 19 75 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGB |
| Мощност (W) | 9 |
| Светлинен поток (lm) | 806 lm |
| Цветна температура (K) | 2700-6500 K |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | A60 |
| Напрежение | 220-240V |
| Дълготрайност (h) | 15000 h |
| Енергиен клас | A+ |
| Изисква хъб | Не |
| Тегло | 0.00кг |
SMART LEDVANCE CLA60 WiFi RGB крушка 9W 806lm E27
Превърнете осветлението в дома си с LEDVANCE SMART+ WiFi CLA60 RGB крушка. Управлявайте цветове, яркост и графици от смартфона си — без нужда от хъб. Идеална за създаване на атмосфера във всяка стая.
Ключови Предимства
- Интелигентно управление — Настройте осветлението чрез приложението LEDVANCE SMART+, Google Home или Amazon Alexa.
- 16 милиона цвята — Изберете от пълния RGB спектър, за да съответства на настроението или интериора.
- Лесна настройка — Свържете се директно към домашната Wi-Fi мрежа без отделен хъб.
- Енергийна ефективност — 9W LED заменя 60W крушка с нажежаема жичка, спестявайки до 85% енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGB |
| Мощност | 9W |
| Светлинен поток | 806 lm |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | A60 |
| Напрежение | 220-240V |
| Дълготрайност | 15 000 h |
| Енергиен клас | A+ |
| Изисква хъб | Не |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE SMART+ WiFi CLA60 RGB крушка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







